УЧАСНИКИ ІІІ етапу творчого проекту «СВОЇ». ЛУЦЬКИЙ район

Фестиваль талантів «СВОЇМ СЕРЦЕМ»

 

Хор «КРИНИЧЕНЬКА», с. Піддубці

Сергій ГАЙДУЧИК та Андрій ДУВЕЛЬ, с. Романів

Христина ТКАЧУК, с. Лище

Чоловічий вокальний гурт «СОКОЛИ», с. Підгайці

Оксана ГЛУШКО, с. Сирники

Ірина МАТВІЙЧУК, с. Антонівка

Вокальний гурт хлопців, с. Садів

Віталій МИГДАЛЬ, с. Садів

Ілля ХАМАЗА, с. Садів

Ольга ТКАЧЕНКО, с. Садів

Анастасія ЧЛЕК, с. Буяни

Назарій ПАРФЕНЮК, смт Торчин

Андрій ДЕЛЕНІВ, смт Торчин

Вокальний дует «РУТА-М’ЯТА», с. Гірка Полонка

Вокальний гурт «SISTERS&BROTHERS», с. Гірка Полонка

Мілана ПАВЛЮК, с. Гірка Полонка

Юлія ГЕРАСИМЧУК, с. Лаврів

Сергій МІЩАНЧУК, Наталія ОЛЕКСЮК та Софія ЗАЛІПА, с. Несвіч

Хоровий колектив «БАРВИ», с. Несвіч

Наталія ЛИСАК, с. Городище -1

Дует «ВЕСЕЛІ КУМОНЬКИ», с. Городище -1

Дарина ПУШКА, с. Боратин

Христина КРИМЧУК, с. Цеперів

Вокальний ансамбль «ПРОМІНЧАНКА», с. Промінь

Діана ГАВРИЛЮК, с. Промінь

Вікторія ТУРІЙ, с. Угринів

Каріна КАРПЮК, смт Торчин

Дитячий хор «ПЕРВОЦВІТ», с. Боголюби

Вікторія МАЛАХОВСЬКА та Леся ГРІШАНОВА, с. Боголюби

Наталія ЛІПИЧ, с. Боголюби

Феодосій ЯНЧУК, с. Шепель

Тетяна НЕЧИПОРУК, с. Забороль

Анна БОСНЮК, с. Княгининок

Богдан СЕМІВ та Сергій ЛИСЕЦЬКИЙ, с. Боголюби

Вокальний квартет «ІМПУЛЬС», с. Боголюби

Олександр ІЩУК, Алла ГАС, Вікторія МЕЛЬНИЧУК, с. Княгининок

Танцювальний колектив «ГРАЦІЯ», с. Одеради

Зразковий ансамбль танцю «ПЕРВОЦВІТ», с. Княгининок

Танцювальний колектив «САМОЦВІТИ», с. Боголюби

Ансамбль танцю «ВИШИВАНОЧКА», с. Лище

Зразковий аматорський ансамбль танцю «ГАРМОНІЯ» (середня група), с. Підгайці

Зразковий аматорський ансамбль танцю «ГАРМОНІЯ» (старша група), с. Підгайці

Яків СКІБА та Мар’яна  ПРАЧУК, смт Торчин

Хореграфічний колектив «ЗЕРНЯТКО», смт Торчин

Зразковий ансамбль народного танцю «ВЕРТУНИ», с. Гірка Полонка

Дарина  ВОЙТЮК, с. Баїв

Ангеліна БУГАЙЧУК, с. Промінь

Зразковий танцювальний колектив «СУЗІР’Я», с. Несвіч

Зразковий ансамбль танцю «ПЕРВОЦВІТ», с. Княгининок

Народний фольклорний колектив «ГОРЛИЦЯ», с. Романів

Народний фольклорний колектив «РОДИННЕ ПЕРЕВЕСЛО», с. Веселе

Народний фольклорний колектив «ВЕРБИЧЕНЬКА», с. Гірка Полонка

Народний фольклорний колектив «БЕРЕГИНЯ», с. Княгининок

Світлана МЕЛЬНИК, с. Коршів

Сергій МІЩАНЧУК, с. Несвіч

Юрій КОЛОС, с. Веселе

Аліна МИХАЛЮК, с. Антонівка

ВІА «ГОЛОВАЧІ БЕНД», с. Піддубці

Ірина МАТВІЙЧУК та Валерій ОСАДОВСЬКИЙ, с. Підгайці

Ансамбль народної музики «КРИНИЧЕНЬКА», с. Підгайці

Гурт «ДЗВІНОЧКИ», смт Торчин

Ансамбль народної музики, с. Гірка Полонка

Ансамбль гітаристів, с. Гірка Полонка

Ансамбль акордеоністів, с. Гірка Полонка

Софія ЗАЛІПА, с.Городище-2

Неоніла ОЛЬШЕВСЬКА, с. Гірка Полонка

Діана КОХАНЕЦЬ та Соломія КОХАНЕЦЬ, с. Новостав

Ансамбль народних інструментів «ВОЛИНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ», с. Княгининок

Ернест ФІЛІМОНЧУК, с. Княгининок

Ансамбль баяністів, с. Княгининок

Дитячий Духовий оркестр «ЮНІСТЬ», с. Княгининок

Анна ГОРКАВЧУК та ансамбль танцю «ПЕРВОЦВІТ», с. Княгининок

Учні 10-11 класів, с. Лище

Дитячий театральний колектив «БРАВО», с. Сирники

Зразковий танцювальний колектив «ПРОЛІСОК», с. Воютин

 

Виставка досягнень «СВОЇМИ РУКАМИ»

 

Галина ЛЕВШОНЮК, с. Ратнів

Учні 9 класу ЗОШ, с. Гірка Полонка

Юліана МОНАТІК, с. Зміїнець

Валентина КАРПЮК, смт Рокині

Андрій БОНДАРУК та Ірина БОНДАРУК, с. Княгининок

Учні класу образотворчого мистецтва КШМ керівник Оксана ГУРКІНА, с. Княгининок

Олена ТІХТЕЙ, с. Романів

Мирослава СЕНІВ, с. Боголюби

Ярославна УГРИНОВИЧ, с. Одеради

Світлана СЕМЕНЮК, с. Буяни

Ніна ФЕСЕНКО, с. Буяни

Ольга КУЛЯША, смт Торчин

Наталія БУГАЙ, с. Боратин

Іван ДУШАК, с. Баїв

Володимир ЯЩУК, с. Промінь

Олександр МЕЛЬНИК, с. Підгайці

Алла ДОВГАНЬ, с. Борохів

Віктор ІЩУК, с. Липини

Тетяна МИХАЙЛЕЦЬКА, с. Липини

Павло МІЗЕРНЮК, с. Михлин

 

Конкурс бізнес-ідей «СВОЇМ РОЗУМОМ»

 

Анатолій ЛЕВЧУК, Боратинська ОТГ

Ірина ГОРДІЙЧУК та Алла РЕВУЦЬКА, смт Торчин

Тетяна УГРИНОВИЧ, с. Одеради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників