У Луцькому районі визначені переможці І туру творчого проекту “СВОЇ”

В кожному куточку Луцького району з лютого по квітень 2019 року проводився 1 етап творчого проекту «Свої». Під патронатом благодійного фонду народного депутата України Сергія Мартиняка. Творчий проект «Свої» – це локальний проект розвитку талановитих людей Волині у трьох номінаціях: «Своїм серцем», «Своїм розумом», «Своїми руками».

У проекті приймало участь 367 аматорських колективів та окремих виконавців у різних жанрах. Це талановиті люди віком від 7 до 80 років сіл Підгайці, Лище, Воротнів, Липини, Крупа, Борохів, Гірка Полонка, Полонка, Ратнів, Баківці, Лаврів, Баїв, Піддубці, Романів, Зміїнець, Сирники, Воютин, Милуші, Брище, Несвіч, Чаруків, Городище-2, Угринів, Михлин, Бережанка, смт Торчин, Буяни, Усичі, Білосток, Садів, Веселе, Одеради, Тарасове, Забороль, Сьомаки, Городок, Антонівка, Шепель, Боголюби, Новостав, Цеперів, Промінь, Коршовець, Вербаїв, Мстишин, Боратин, Городище-1, Коршів.

У номінації «Своїм серцем» представлялися жанри: вокальний, хореографічний, інструментальний, вокально-інструментальний, театральний,  художнє читання, гумор тощо.

У номінації «Своїми руками» представляли художнє мистецтво, кераміку, вишивка хрестиком, вишивка бісером, філейна вишивка, паперопластика, дизайнерське мистецтво, різьба по дереву, лозоплетіння, роботи в пляшках (мініатюра), модульне орігамі, лялька-мотанка, картини валяння вовною, графіка, вироби з фетру, фотомистецтво, випічка короваїв,  техніка «пейс-арт», плетення ланцюжків, прикраси з бісеру, їстівні натюрморти, бантики для волосся, тощо.

У номінації «Своїм розумом» представлені бізнес-ідеї: с. Одеради «Краще-дітям» автор Угринович Тетяна Євгенівна, с. Баїв соціальна бізнес платформа «Друзі поруч» автор Левчук Анатолій Олександрович, смт Торчин бізнес проект «Чарівне янголятко» автор Гордійчук Ірина Миколаївна.

Усі учасники 1 етапу творчого проекту «Свої» стали дипломантами.

Переможцями 2 етапу творчого проекту стали: Мигдаль Юліана с. Воютин, Монатик Юліана с. Зміїнець, Дмитрук Дарина с. Милуші, студія «Valensia» с. Милуші,  Андрій та Ірина  Бондаруки с Княгининок, учні образотворчого відділу шкоди мистецтв с. Княгининок, дитячий ансамбль народної музики «Джерельце» с. Княгининок,  ансамбль скрипалів школи мистецтв с. Княгининок, вокальне тріо с. Княгининок, народний  ансамбль народної музики «Волинські візерунки», Анна Боснюк с. Княгининок,  Олександр Мєзєнцев с. Княгининок, Ернест Філімончук с. Княгининок,  зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» с. Княгининок, ансамбль баяністів с. Княгининок, вокальний дует Вікторії Мельничук та Алли Гас с. Княгининок,  народний фольклорний ансамбль «Берегиня» с. Княгининок,  Оксана Глушко с. Сирники, театральний колектив «Браво» с. Сирники, Марія  Марощук с. Брище, Валенитина Карпюк смт Рокині, Володимир Ящук с. Промінь, Іван Душак с. Баїв, Діана Фалат с. Боратин, Наталія Бугай с. Боратин, Катерина Ярмольчук с. Новостав, Наталія Лисак с. Городище-1, Христина Наконечна с. Городище-1,  Дует «Веселі кумоньки» с. Городище-1,  Микола Зайчук с. Городище-1, Сергій Шуляк с. Новостав, Дарина Пушка с. Боратин, танцювальний колектив «Flash Dance» с. Боратин, дует Соломії та Діани Коханець,  Христина Кримчук с. Цеперів,  Микола Карабан с. Боратин,  Дарина Войтюк с. Баїв,  народний хор патріотичної пісні «Криниця» с. Баїв, вокальний ансамбль «Цвіт землі» с. Баїв, Дана Кравчук с. Баїв, Богдана Герасимчук с. Промінь,  Наталія Мацюняк с. Промінь, вокальна група «Промінчанка» с. Промінь», Володимир Козаков с. Промінь, Ангеліна Бугайчук с. Промінь, Діана Гаврилюк с. Промінь, Микола Галас с. Гірка Полонка, Анатолій Левчук с. Баїв, зразковий ансамбль народного танцю «Вертуни» с. Гірка Полонка, народний фольклорний ансамбль «Вербиченька» с. Гірка Полонка, дует «Рута-м’ята» с. Гірка Полонка, Маргарита Мураш с. Ратнів, Віолета Мещерякова с. Ратнів, ансамбль народної музики с. Гірка Полонка, Владислав Кутецький с. Баківці, Світлана Мельник с. Коршів, Юлія Герасимчук с. Лаврів,  Валентина Мельничук с. Гірка Полонка,  Гурток «Барвиста палітра» с. Гірка Полонка, Андрій Востріков с. Гірка Полонка, Валерія Ласковська с. Ратнів, Галина Левшонюк с. Ратнів, Тетяна Рудецька с. Ратнів,  ансамбль гітаристів с. Гірка Полонка,  Станіслав Герба с. Гірка Полонка, ансамбль акордеоністів с. Гірка Полонка, Неоніла Ольшевська с. Гірка Полонка, Вероніка Оксенюк с. Гірка Полонка,  Єлизавета Янчук с. Гірка Полонка,  Мілана Павлюк с. Гірка Полонка, вокальний гурт «Sisters and brothers» с. Гірка Полонка, вокальний гурт «Litops» с. Гірка Полонка, хореографічний колекти в «Грація» с. Одеради, Тетяна Саламова с. Одеради, Гурт «Живе джерело» с. Забороль, Олександра Матвійчук с. Забороль,  Тетяна Нечипорук с. Забороль, вокальний дует Тетяна Нечипорук та Ольга Кузло с. Забороль, Мар’яна Франчук с. Сьомаки, Юлія Виноградова с. Сьомаки, Анастасія Демковська с. Городок, Ірина Матвійчук с. Антонівка, Аліна Михалюк с. Антонівка, Дарина Ковальчук с. Шепель, Феодосій Янчук с. Шепель,  Оксана Кравчук с. Шепель,  Василь Раулець с. Шепель,  Лілія Маркулич с. Шепель, дует бандуристів Леся Грішанова та Дарина Павленко,  с.Боголюби,  Ангеліна Панасюк с. Боголюби, вокальний квартет с. Боголюби, хор «Первоцвіт» с. Боголюби, вокальний дует Богдан Сенів та Сергій Лисецький с. Боголюби, Мирослава Сенів с. Боголюби, танцювальний дует Ангеліна Пуц та Урмас Марков с. Боголюби, Емілія Зубрицька с. Боголюби,  тріо «Бонада» с. Боголюби,  танцювальнийй колектив «Самоцвіти» с. Боголюби, Наталія Ліпич с. Боголюби, Богдан Сенів с. Боголюби, Світлана Бардась с. Лище,  учні Лищенської школи, танцювальний ансамбль «Вихилясик» с. Лище, вокальний гурт «Молодички» с. Крупа, Марія Козак с. Воротнів, Дарина Слабецька с. Воротнів, Віктор Степанчук с.Воротнів,  Назарій Лось с. Воротнів, Руслан Семенюк с. Підгайці, Олександр Мельник с. Підгайці,  Оксана Дещинська с. Підгайці, зразковий ансамбль танцю «Гармонія» с. Підгайці, вокальний гурт «Соколи» с. Підгайці, Алла Довгаль с. Борохів,  Ангеліна Марценюк с. Липини, Тетяна Михайлецька с. Липини, Віктор Дудко с. Липини, Анастасія Митюк с. Липини,  Христина Ткачук с. Лище, Андрій Делієв смт Торчин, вокальна група вчителів смт Торчин, «Чарівне янголятко» смт Торчин, Назарій Парфенюк смт Торчин, Анна Скулінець смт Торчин, гурт «Дзвіночки» смт Торчин, хореографічний колектив «Зернятко» смт Торчин, Каріна Дужа смт Торчин, Ольга Куляша смт Торчин, Світлана Семенюк с. Буяни, Анастасія Члек с. Буяни, Яків Скиба с. Буяни, дует сучасного танцю Яків Скиба та Мар’яна Прачук с. Буяни, Ніна Фесенко с. Буяни, дитячий фольклорний ансамбль с. Веселе,  Сергій Панько с. Веселе, Юрій Колос с. Веселе, вокальний дует Зоряна Кухарук та Тетяна Торлупа с. Веселе, народний фольклорний колектив «Родинне перевесло» с. Веселе,  Катерина Ткачук с. Усичі, вокальна група юнаків с. Садів, вокальне тріо Яна Королюк, Віталій Мигдаль, Хамаза Ілля с. Садів, дует  Віталій Мигдаль та Хамаза Ілля см. Садів, Віталій Мигдаль с. Садів, Хамаза Ілля с. Садів, Ольга Ткаченко с. Садів, гурт «Квартет» смт Торчин, вокальний дует Світлана Петрук та Наталія Мигель с. Білосток, Марія Франчук с. Білосток, Христина Палащук с. Піддубці, хор «Криниченька» с. Піддубці, вокально-інструментальний ансамбль «Головачі бенд» с. Піддубці, дует Сергій Гайдучик та  Андрій Дубель с. Романів, Олена Тіхтей с. Романів, народний фольклорний колектив «Горлиця» с. Романів, вокальний дует Тетяна Ярмолюк та Юлія Шульгач с. Романів, дівочий вокальний ансамбль «Перепілочка» с. Романів, гурток «Паперопластика» с. Угринів, Павло Мізернюк с. Михлин, Андрій Перванчук с. Городище-2, Галина Перванчук с. Городище-2, вокальне тріо Сергій Міщанчук, Наталія Олексюк, Софія Заліпа с. Несвіч, Сергій Міщанчук с. Несвіч, зразковий  танцювальний ансамбль «Сузір’я» с. Несвіч, хоровий колектив «Барви» с. Несвіч,  Софія Заліпа с. Чаруків, вокальний гурт «Джерело» с. Чаруків, Ірина Дацюк с. с. Городище-2,  Вікторія Турій с. Угринів, Богдан Марчук с. Угринів, дует сучасного танцю Іванна Кулак та Богдан Мазепа с. Угринів,  Юлія Грищук с. Угринів.

 

З 10 квітня стартує онлайн голосування на сайті творчий проекту «Свої». Протягом місяця, кожен бажаючий може проголосувати за улюбленого конкурсанта. Відеосюжет який набере найбільшу кількість голосів пройде в гала-концерт як переможець «глядацьких симпатій». Деталі голосування читайте на сайті vvv.СВОЇ.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників