Перший етап

ПЕРШИЙ етап

Відкритий конкурс за участі місцевих фахівців відбувається з 14 січня до 31 березня 2019 року згідно графіків у кожному окремому районі.

До 10 січня 2019 року представник засновника готує графік проведення ПЕРШОГО етапу творчого проекту «СВОЇ» у своєму районі (в кожному населеному пункті), який публікується на офіційному сайті Проекту.

Згідно графіку визначається місце та час проведення Відкритого конкурсу (школа, клуб, бібліотека).

У кожному населеному пункті, де відбувається ПЕРШИЙ етап творчого проекту «СВОЇ», призначається відповідальний координатор та формується журі у складі трьох осіб: місцеві фахівці у творчій та бізнес-сфері.

У день Відкритого конкурсу у своєму населеному пункті в місці проведення заходу учасник ПЕРШОГО етапу реєструється* і презентує свій талант, роботу або ідею. Проект є фестивальним. Вступного внеску за участь у всіх етапах та заходах Проекту платити не потрібно.

Учасники ПЕРШОГО етапу фестивалю талантів «СВОЇм серцем» готують для перегляду один творчий номер у обраному жанрі. Виступи оцінюються журі за критеріями: відповідність репертуару професійно-технічним і віковим особливостям виконавців, володіння навичками відповідного виду мистецтва, якість супроводу, емоційність виступу, культура виконавської майстерності, загальна сценічна культура, творча індивідуальність, естетика зовнішнього вигляду, реалізація художнього задуму.

Учасники ПЕРШОГО етапу виставки досягнень «СВОЇми руками» готують кілька робіт у обраному жанрі. Подані роботи оцінюються журі за критеріями: художній рівень та індивідуальність виконання, власна творча неповторність, відповідність традиціям, композиційна досконалість робіт, відображення місцевого колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення робіт.

Учасники ПЕРШОГО етапу конкурсу бізнес-ідей «СВОЇм розумом» готують ідею для презентації у документі за формою. Ідеї оцінюються журі за критеріями: актуальність ідеї, її новизна, рентабельність, наявність соціальної складової, реальність втілення.

Журі ПЕРШОГО етапу у визначений день, згідно графіку, серед усіх учасників ПЕРШОГО етапу фестивалю талантів «СВОЇм серцем», виставки досягнень «СВОЇми руками», конкурсу бізнес-ідей «СВОЇм розумом» за відповідними критеріями обирає тих, хто проходить у наступний – ДРУГИЙ – етап.

Усі учасники ПЕРШОГО етапу нагороджуються пам’ятними дипломами творчого проекту «СВОЇ».

Учасники, які проходять в наступний – ДРУГИЙ – етап, у той же день заповнюють АНКЕТУ офіційного учасника творчого проекту «СВОЇ» та передають її відповідальному координатору разом із:

• відео – для фестивалю талантів «СВОЇм серцем»;

• фото – для виставки досягнень «СВОЇми руками»;

• документом – для конкурсу бізнес-ідей «СВОЇм розумом».

Після проведення ПЕРШОГО етапу Проекту у кожному населеному пункті зазначеному у графіку відповідальний координатор подає в оргкомітет на електронну пошту svoii2019artproekt@gmail.com (не пізніше трьох днів після проведення заходу):

1. ПРОТОКОЛ проведення відкритого конкурсу ПЕРШОГО етапу творчого проекту «СВОЇ».

2. Заповнені анкети офіційних учасників творчого проекту «СВОЇ» та відповідні матеріали.

3. Загальний фотозвіт заходу.

За поданими відповідальним координатором матеріалами на офіційному сайті та в офіційних групах у соціальних мережах публікується звіт про проведення ПЕРШОГО етапу у кожному населеному пункті згідно графіку.

Після обробки заповнених анкет відбувається РЕЄСТРАЦІЯ офіційних учасників творчого проекту «СВОЇ» на офіційному сайті www.свої.com.

*Бланк реєстрації можна отримати в місці проведення ПЕРШОГО етапу Проекту.

Скачати перший етап в pdf

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників