Додаток 3 до ПОЛОЖЕННЯ про проведення творчого проекту «СВОЇ»

ТРЕТІЙ етап

Фестивальний відбір за участі зіркового журі відбувається з 14 до 18 травня 2019 року у всіх 5 районах у визначений день згідно графіку.

Усі учасники, які пройшли у ТРЕТІЙ етап згідно голосування на сайті (ТОП-10) та на основі заочного конкурсного перегляду запрошеними експертами, готують кращий творчий номер (один номер для фестивалю талантів «СВОЇм серцем») та кращу творчу роботу (три-п’ять зразків для виставки досягнень «СВОЇми руками») для представлення свого таланту у ТРЕТЬОМУ етапі.

Учасники конкурсу бізнес-ідей «СВОЇм розумом» у ТРЕТЬОМУ етапі проходять тренінгове навчання, готують розширену презентацію своєї бізнес-ідеї та надсилають підготовлені матеріали (до 31 травня 2019 року включно) на електронну пошту svoii2019artproekt@gmail.com для експертного аналізу.

До складу журі входять медійні обличчя Проекту – Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко, різножанрові фахівці – представники усіх 5 районів та голова оргкомітету творчого проекту «СВОЇ». Склад членів журі для фестивалю талантів «СВОЇм серцем» та виставки досягнеь «СВОЇми руками» у всіх місцях проведення конкурсного перегляду – незмінний.

До складу експертної комісії конкурсу бізнес-ідей «СВОЇм розумом» входять представники бізнесу, представники засновника та організатори творчого проекту «СВОЇ».

Виступи учасників ТРЕТЬОГО етапу фестивалю талантів «СВОЇм серцем» оцінюються за такими критеріями: відповідність репертуару професійно-технічним і віковим особливостям виконавців, володіння навичками відповідного виду мистецтва, якість супроводу, емоційність виступу, культура виконавської майстерності, загальна сценічна культура, творча індивідуальність, естетика зовнішнього вигляду, реалізація художнього задуму.

Роботи учасників ТРЕТЬОГО етапу виставки досягнень «СВОЇми руками» оцінюються членами журі за такими критеріями: художній рівень та індивідуальність виконання, власна творча неповторність, відповідність традиціям, композиційна досконалість робіт, відображення місцевого колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення робіт.

Бізнес-ідеї учасників ТРЕТЬОГО етапу конкурсу «СВОЇм розумом» оцінюються журі за критеріями: актуальність ідеї, її новизна, рентабельність, наявність соціальної складової, реальність втілення.

В рамках ТРЕТЬОГО етапу творчого проекту «СВОЇ» члени журі обирають кращих з кращих у заявлених жанрах (в т.ч. у вікових категоріях), у кожному районі, а також рекомендують виконавців та майстрів до участі у гала-концерті, який відбудеться під час П’ЯТОГО етапу у вересні на головній сцені Волині у м. Луцьк.

Учасники фестивалю талантів «СВОЇм серцем» та виставки досягнень «СВОЇми руками», яких визнають кращими, переходять до наступного ЧЕТВЕРТОГО етапу. Імена кращих з кращих згідно рішення членів журі будуть відомі під час П’ЯТОГО етапу.

Оголошення офіційних результатів ТРЕТЬОГО етапу для учасників фестивалю «СВОЇм серцем» та виставки «СВОЇми руками» відбудеться у онлайн-режимі впродовж трьох робочих днів після завершення ТРЕТЬОГО конкурсного етапу у всіх 5 районах Волині на офіційному сайті проекту www.свої.com.

Бізнес-ідеї учасників конкурсу «СВОЇм розумом» отримають експертну оцінку фахівців, після чого будуть обрані кращі, які перейдуть до наступного ЧЕТВЕРТОГО етапу. Оголошення офіційних результатів ТРЕТЬОГО етапу для учасників конкурсу «СВОЇм розумом» відбудеться у онлайн-режимі впродовж десяти робочих днів після закінчення терміну подання бізнес-ідей на офіційному сайті проекту www.свої.com.

Додаток 3 до ПОЛОЖЕННЯ про проведення творчого проекту «СВОЇ»

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників