ДО УВАГИ усіх учасників ІІІ туру у Турійському районі!!!

ДО УВАГИ усіх учасників ІІІ туру у Турійському районі!!!

ГРАФІК конкурсних заходів 17 травня у БК смт Турійськ:

12.00–14:00 – ПЕРША конкурсна частина фестивалю талантів «СВОЇм серцем»
Порядок виходу учасників:

1.Софія Василишин та гурт «МАКІВКА», с. Маковичі
2.Катерина ДРАНЧАК, с. Купичів
3.Каріна ЛЕВЧУК, смт Турійськ
4.Максим ТКАЧУК, смт Турійськ
5.Зінаїда ГОЛІК, с. Тагачин
6.Юрій СОЧИН, с. Гайки
7.Наталія ПАНІБРАЦЬ, с. Овлочин
8.Анастасія ЯКОВІНІЧ, смт Турійськ
9.Квартет «ФЕНТЕЗІ», смт Турійськ
10.Катерина КАРПУК, смт Турійськ
11.Христина МАРЧУК, с. Купичів
12.Софія ДЕНИСЮК, с. Бобли
13.Серафим МІРЧУК, смт Турійськ
14.Артем РИБАК, смт Луків
15.Дитячий танцювальний колектив «СВІТАНОК» (старша група), смт Луків
16.Хореографічний колектив «СВІТАНОК» (середня група), смт Луків
17.Юлія БУШАК, смт Луків
18.Катерина ТКАЧУК
19.Танцювальний колектив «ІМПУЛЬС», смт Луків
20.Народний ансамбль троїстих музик, смт Турійськ
21.Народний аматорський ансамбль народної пісні «СУЗІР’Я», смт Турійськ
22.Народний аматорський хор ветеранів праці «НАДВЕЧІР’Я», смт Турійськ
23.Народний фольклорний колектив «НАРОДНА КРИНИЦЯ», смт Турійськ

(!!!) По завершенні Церемонія нагородження учасників першої частини

14:00-15:00 – перерва

15:00-16:00 – конкурсний перегляд робіт учасників виставки досягнень «СВОЇми руками»:
Марія КРАВЧУК, с. Купичів
Валентина ЯКИМОВИЧ, смт Турійськ
Оксана МАРЧЕНКО, смт Турійськ
Олександр ГЕРЕЗ, смт Луків
Лілія ОЛЕКСЮК, с. Крать
Людмила ГЕРЕЗ, смт Луків
Оксана БЕЛЕЛЕЙ, смт Луків
Костянтин ЖУМИРУК, с. Ставок
Оксана ЖУМИРУК, с. Ставок
Марія ШУСТВАЛЬ, с. Ставок
Олена ОСТАПУК, с. Кульчин
Віра МАРЧУК, смт Луків
Віра КОВАЛЬ, смт Луків
Інна МІРЧУК, смт Турійськ

16:00-19:00 – ДРУГА конкурсна частина фестивалю талантів «СВОЇм серцем»
Порядок виходу учасників:

24.Оксана ДЕНИСЮК, с. Ловище
25.Чоловічий гурт «КАНТ», смт Турійськ
26.Ірина ЦАРИК, смт Турійськ
27.Вокальний гурт «ВИШИВАНКА», смт Луків
28.Анастасія ДУДІЧ та Михайло ШАБРИЛО, смт Турійськ
29.Танцювальний колектив Луківського міського будинку культури, смт Луків
30.Народний аматорський фольклорний колектив «КАЛИНОНЬКА», смт Луків
31.Марія ГОНЧАРУК, смт Турійськ
32.Ірина ГНАТЮК, с. Бобли
33.Квартет баяністів та акордеоністів, смт Турійськ
34.Тетяна ЦЮПАК, смт Луків
35.Вокально-хореографічний гурт «НАМИСТО», смт Луків
36.Дует «ДВА КРИЛА», ансамбль народної музики та хореографи Анастасія ДУДІЧ і Михайло ШАБРИЛО, смт Турійськ
37.Учасники гуртка «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ», смт Луків
38.Ангеліна ГРИГОРЧУК та Ірина ГНАТЮК, смт Турійськ
39.Колектив «Надвечір’я», с.Осьмиговичі
40.Народний гурт «ОКСАМИТ», смт Турійськ
41.Тріо «ТРИ ПОРАДИ», смт Турійськ

(!!!) По завершенні Церемонія нагородження учасників другої частини. Сюрпризи від організаторів. Вітальний виступ Арсен МІРЗОЯН та Тоня МАТВІЄНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників