Держанович Людмила. с.Новий Двір, Турійський район. Бізнес-ідея

Бізнес-ідея «Етнокафе»

Автор ідеї Держанович Людмила Олександрівна, директор будинку культури с.Новий Двір.

Місце реалізації – с.Новий Двір.

Опис.

Створення важливої ланки у майбутньому розвитку туризму району. В основі лежить поєднання хати, кафе та музею. На кухні повинні готуватися страви за рецептами бабусь, які забуті але смачні. Страви повинні готуватися за автентичною технологією, у печі. Заклад матиме кухню, одну кімнату для харчування та одна кімната для культурних заходів.

Заклад можна використовувати для проведення зустрічей, імпрез, круглих столів, бесід, лекцій, екскурсій.

Основними завданнями є створити об’єкт комунальної власності, який сприятиме розвитку туризму та розвитку інфраструктури села. Залучення молоді до створення етнокафе стане поштовхом та стимулом для виховання патріотизму, культури і корпоративної етики. Відкриття етнокафе стане ще одним кроком до відродження історії та традицій українського народу, місцевого колориту, збереженням матеріальної і духовної спадщини села та краю. Також метою є створення позитивної моделі поведінки людини в цивілізованому суспільстві і презентація цієї моделі для молоді.

Короткострокові цілі: вирішення задач інвестиційного характеру, проведення робіт зі зведення споруди, відкриття етнокафе, підбір персоналу для роботи.

Середньострокові цілі: надання послуг культурного та гастрономічного характеру, розширення діапазону надання цих послуг, вдосконалення меню та репертуару.

Довгострокові цілі: відкриття власного сайту для розширення бізнесу, залучення нових інвестицій, створення потужного закладу для туризму в районі.

Один коментар on “Держанович Людмила. с.Новий Двір, Турійський район. Бізнес-ідея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Рейтинг учасників