Афіша-Рожище

Рожищенський
район

 

ІІІ етап творчого проекту “СВОЇ” у місті Рожище, Рожищенський район. Вчручення сертифікатів учасникам конкурсу бізнес ідей.

Голосуй за Своїх тут

Другий етап творчого проекту “СВОЇ”
Народне голосування:
ТОП 10 РАЙОНУ

Щоб переглянути всіх учасників твого району
набери тут назву свого району

Щоб знайти свого учасника тут
набери його ім’я або назву колективу,
за який ти хочеш проголосувати

Топ лідерів
Імя Голосів
Ансамбль "Музичні примхи", смт.Дубище, Рожищенський район6429
"Сокільські веселухи", с.Сокіл, Рожищенський район6028
Анна Кузава, м.Рожище, Рожищенський район5908
Авторський театр РД "Просвіта ", м. Рожище, Рожищенський район5508
Володимир Ковалюк, м.Рожище, Рожищенський район5453
Ансамбль "Росинка", м.Рожище, Рожищенський район5062
Павло Веснянка, м.Рожище, Рожищенський район5054
Юліана Марценюк, м.Рожище, Рожищенський район5052
Аня Шлапко, с.Носачевичі, Рожищенський район5013
Надія Деркач, м. Рожище, Рожищенський район. 5000
Рейтинг учасників
Імя Голосів
Ансамбль "Музичні примхи", смт.Дубище, Рожищенський район6429
"Сокільські веселухи", с.Сокіл, Рожищенський район6028
Анна Кузава, м.Рожище, Рожищенський район5908
Авторський театр РД "Просвіта ", м. Рожище, Рожищенський район5508
Володимир Ковалюк, м.Рожище, Рожищенський район5453
Ансамбль "Росинка", м.Рожище, Рожищенський район5062
Павло Веснянка, м.Рожище, Рожищенський район5054
Юліана Марценюк, м.Рожище, Рожищенський район5052
Аня Шлапко, с.Носачевичі, Рожищенський район5013
Надія Деркач, м. Рожище, Рожищенський район. 5000
Мирослава Пашковська, с.Топільно, Рожищенський район4172
Дмитро Гринюк, с.Вічині, Рожищенський район2936
Катерина Василевська, м. Рожище, Рожищенський район2776
Гурт народної музики «Любо», м. Рожище, Рожищенський район1710
Квінтет "Бенефіс", м.Рожище, Рожищенський район984
Тріо "Любчаночка", с. Любче, Рожищенський район377
Олена Капустинська, м.Рожище, Рожищенський район286
BOBO Тропак Дмитро, м.Рожище, Рожищенський район184
Марія Бабаєва, с.Ясенівка, Рожищенський район167
Окуневич Артем, с.Сокіл, Рожищенський район156
Танцювальний колектив "Краплинка", с.Переспа, Рожищенський район132
Тріо "Аква", м. Рожище, Рожищенський район128
Марія Грисюк, с. Ясенівка, Рожищенський район116
Дарина Віннік, с.Доросині, Рожищенський район92
Хижун Тетяна, с. Духче, Рожищенський район82
Марія Романюк, с.Переспа, Рожищенський район74
Ляшук Юрій, с.Носачевичі, Рожищенський район72
Танцювальний колектив "Крок вперед", с. Носачевичі, Рожищенський район68
Ніна Артеменко, с.Кременець, Рожищенський район62
Stolas Leukas, с.Переспа, Рожищенський район51
Вокальне тріо "Лілея", с.Топільно, Рожищенський район41
Валерія Ткаченко, с.Носачевичі, Рожищенський район36
Танцювальний колектив "Водограй", c.Кременець, Рожищенський район36
Богдана Яцюк, с.Сокіл, Рожищенський район31
Оксана Ткачук, с.Переспа, Рожищенський район28
Яна Старикова, с.Пожарки, Рожищенський район28
Христина Хо'мяк, с.Пожарки, Рожищенський район27
Микола Коровіцький, с.Любче, Рожищенський район23
Дует Мрія, с.Башова, Рожищенський район13
Олексій Будчик, с.Навіз, Рожищенський район12
Леонід Козярчук, с.Носачевичі, Рожищенський район8
Дитячий ансамбль "Водограй", с. Кременець, Рожищенський район6
Ющук Ілона, с.Кременець, Рожищенський район6
Ніна Артеменко, с. Кременець, Копачівська ОТГ, Рожищенський район4
Скрипчук Діана, с.Духче, Рожищенський район2
Дует "Мрія", Копачівська ОТГ, с.Башова, Рожищенський район0